.jak to działa?

..czyli prace praktyczne

Hipnoza mogłaby być jednym z elementów działania z klientem jednak jako kreatywny umysł kreuję wykorzystując zdobyte doświadczenie i możliwości współczesnego świata, dobierając metodykę do celu ustalanego wspólnie z klientem, partnerem przedsięwzięcia.

parallax background
 

Etapy pracy

Briefing

1

Poznajemy się


Analiza

2

Perspektywa innych butów


Design

3

Faza projektowa


Implementacja

4

Wdrażanie do działania


parallax background


Briefing

Poznajemy się.

Określamy potrzeby projektu, środowisko dopasowania działań, oczekiwania, szanse, zagrożenia. Analizujemy możliwie jak największą ilość danych aby móc wdrożyć najlepsze rozwiązania. Każdorazowo mamy indywidualne podejście do projektu, branża nie ma znaczenia ponieważ spojrzenie z dwóch perspektyw poszerza wspólny horyzont. Potrzebne warunki dobrego poznania to: szczerość, otwartość, nastawienie się na nieznany świat i punkt widzenia, którego efektem ma być znalezienie najlepszego z możliwych rozwiązań by projekt zyskał maksymalny efekt.


Analiza

Perspektywa innych butów.

Podsumowujemy całość pozyskanej wiedzy i nakreślamy kierunek uwzględniając nasze know-how w kwestii projektowania i marketingu oraz wiedzę partnera. Tworzymy plan pracy do dalszego działania, określamy warunki finansowe i założenia realizacji.


Design

Projektujemy.

Kreacja nowego spojrzenia. Projektujemy według ustalonych założeń z zastosowaniem niezbędnej wiedzy dotyczącej docelowej technologii realizowanego projektu. Na tym etapie pomysłom nadajemy kształt graficzny. Kreacja jest konsultowana z klientem. Po jej zatwierdzeniu dostosowujemy wybrana linię kreacyjną do wszystkich wybranych elementów.


Implementacja

Wdrożenie do działania.

Opracowana kreacja zostaje widoczna na polach eksploatacji założonych w ustaleniach strategii z partnerem. To finałowa faza, w której to co wykonalismy nabiera realnego kształtu a idea "leci w świat" : )

 

trzy inne fakty